הדפסה על קנבס

אם מתחשק לכם מזכרת קטנה מרגע גדול, כאשר אתם מנציחים את אותו רגע על קנבס גדול בסלון או בחדר, כשהוא מתוח על גבי מסגרת עץ איכותית – הפתרון המושלם הוא הדפסה על קנבס! תוך שימוש במכונות המתקדמות ביותר .

לבד הקנבס יתרונות רבים והוא מעניק מראה אומנותי ומיוחד לתמונה.

  • הדפסה על קנבס הינה הדרך הטובה והיעילה להגדלת תמונה.
  • בד הקנבס הוא בד מיוחד מאוד ומעניק אווירה אומנותית בחלל.
  • תמונה אישית על קנבס היא מתנה מיוחדת ומרגשת במיוחד.

לוטוס מעניקה שירות מתקדם לצורך הדפסת תמונות על קנבס, תוך שימוש במכונת אפסון בעלת 12 צבעים , דיו מקורי שלא דוהה,  ובבדי הקנבס האיכותיים ביותר.

 

מידה בס"ממחיר ליחידה
20*3070
40*30110
40*60170
50*70230
60*80288
70*100365
100*120490
ניתן להדפיס כל גודל רצוי.לפרטים יש להתקשר : 1700-700-842

 

 

הדפסת קנואס

הדפסה על גבי קנבס הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם ב-לוטוס שירותי דפוס מתקדמים. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע מקצועי מורחב אודות שירותי ההדפסה שלנו על גבי חומר הקנבס.

הדפסת קנואס לכל מטרה!

שירותי ההדפסה על גבי קנבס הפכו בשנים האחרות לאחד משירותי הדפוס הפופולאריים והנפוצים ביותר, וזאת בשל איכויות ההדפסה אליהן ניתן להגיע באמצעות הדפסות איכות על גבי בדי הקנואס. שירותי הדפסה אלו משמשים למגוון נרחב של צרכים ומטרות, החל מהדפסת תמונות קנואס לעיטור חלל המגורים, המשרד או בית העסק, דרך הדפסת קנואס למטרות מיתוג במסגרת הענקת תמונות קנואס ממותגות לקהל הלקוחות שלכם ועד להדפסת תמונות קנואס למטרות הענקת מתנה אישית ומיוחדת למישהו שאתם אוהבים או מוקירים.

הדפסה על גבי קנבס ב-לוטוס

אצלנו ב-לוטוס שירותי דפוס מתקדמים, תוכלו ליהנות משירותי הדפסת קנואס המיועדים לכל צורך ולכל מטרה. הדפסות הקנבס שלנו מתאפיינות באיכויות הדפסה גבוהות במיוחד, וזאת בשל העבודה שאנו עושים שימוש גם במדפסות המתקדמות ביותר בענף וגם בבדי הקנבס האיכותיים ביותר המיוצרים מ-100% כותנה.

בנוסף, אנו מעמידים לרשותכם שירותי עיצוב גרפי ועריכה גרפית לכל תמונה אותו תרצו להדפיס על גבי בדי הקנואס שלנו. שירות מקצועי נוסף המוענק לכם במסגרת הדפסת קנואס בלוטוס שירותי דפוס מתקדמים, הינו שירות התקנת ההדפס על גבי מסגרות עץ.

הדפסה על קנבס בכל גודל!

אצלנו ב-לוטוס שירותי דפוס מתקדמים, תוכלו ליהנות מהיצע מרשים ומגוון של בדי קנבס המגיעים בגדלים שונים. באפשרותכם לייצר תמונות קנואס מודפסות המיועדות לצרכי תלייה על גבי קירות וחללים גדולים במיוחד. ההתמחות המקצועית שלנו בתחום ההדפסה בפורמט רחב, מבטיח גם לכם איכויות הדפסה גבוהות במיוחד גם במקרים בהם אנו מייצרים עבורכם תמונות קנואס גדולות מימדים.

לרשותכם, צוותי הפקה מקצועיים ומיומנים, אשר ילוו אתכם לאורך כל הליכי ההפקה וההדפסה, החל מבחירת התמונה הנכונה אשר תופיע על גבי בדי הקנבס המודפסים, דרך שירותי עיצוב גרפי ועריכה גרפית לתמונה ועד למפיקי דפוס מיומנים המתמחים בהדפסות בפורמט רחב. ליצירת תמונת הקנואס המושלמת, אנו מזמינים גם אתכם ליצור עימנו קשר מיידי.התקשרו עכשיו