חיפשת הדפסת שימשוניות במחיר בזול? הגעת למקום הנכון. בלוטוס שירותי דפוס מתקדמים אנו מעמידים לרשותך הדפסת שימשוניות במחירים משתלמים. אצלנו השירות במקום הראשון ועל כן אנו שמים דגש על שירות אדיב, אישי וחם וליווי מקצועי לכל אורך הדרך. בנוסף אנו שואפים לייעל את השירות עד לרמת מצוינות ומתחייבים על אספקה מהירה, עמידה בלוחות זמנים, שירות בפריסה ארצית ומוצרים איכותיים וחדשניים.

 מידה בס"מהדפסה צבעונית איכותית
1 מ"ר 80
2 מ"ר 140
3 מ"ר200 המחיר הזול בארץ!
4 מ"ר 240
5 מ"ר 250
6 מ"ר ומעלה במחיר הזול ביותר בארץ בהתחייבות!
המחיר הזול ביותר בארץ !כולל טבעות מתכת !

שימשוניות – הדפסה במגוון רחב של פורמטים

לשימשוניות שימושים רבים ומגוונים, תודות לחומר ממנו הן מורכבות – הקשיח מחד והאלסטי מאידך מאפשר להשתמש בהן למטרות רבות החל מפרסום על שלטי חוצות, דרך פרסום על משאיות וכלה בהגנה מפני מזג אוויר. הסיבה ששימשוניות כל כך נוחות לשימוש טמונה ביתרונותיהן המובהקים:

  • השימשוניות עמידות בפני תנאי מזג האוויר המשתנים
  • הן עמידות בפני מים ולכן קלות לניקוי ותחזוקה
  • הן מחזיקות לאורך שנים וממשיכות להשיא תשואה ברציפות לאורך כל הזמן.

במקביל להדפסת שימשוניות, אנו בלוטוס שירותי דפוס מתקדמים דואגים כמובן לפרטים הקטנים, ואצלנו ניתן לבחור גימורים שונים כגון טבעות ברזל ותפירת שרוולים, לתלייה נוחה ופשוטה, בהתאמה אישית.

הדפסת שימשוניות איכותית – ובמחירים משתלמים!

כאשר שיווק העסק נעשה על ידי מדיות החשופות לאור השמש (לדוגמא הדפסת שמשוניות, כמו גם שלטי חוצות), ישנה חשיבות רבה שההדפסה תהיה ברורה, חדה ואיכותית.

אצלנו בלוטוס שירותי דפוס מתקדמים, אנו מעמידים לרשותך צוות מיומן ומקצועי בעל ניסיון רב שנים בתחומי הדפוס השונים. בנוסף, כל ההדפסות מתבצעות על ידי טכנולוגיה מתקדמת שמבטיחה כי הצבעים יישארו לאורך זמן ולא ידהו עם השנים.

להזמנת הדפסת שימשוניות צרו קשר עוד היום במספר .1700-700-842התקשרו עכשיו