דפוס דיגיטלי הינו שיטה מתקדמת של דפוס שמייעלת את הליך הדפוס והופכת אותו לפשוט וקל. דפוס דיגיטלי מקצר תהליכים באופן משמעותי, הופך את הדפוס למדויק מאוד מה שאומר שהליך הדפוס עובר דרך המחשב והפלט יוצא ברמת דיוק גבוהה מאוד בדיוק כמו תמונה שמודפסת מהמחשב אל המדפסת. בתי דפוס שעובדים עם טכנולוגיה זו מרוויחים לקוחות גדולים, לעומת בתי דפוס שפועלים ללא טכנולוגיה זו שנשארים מאחור.

 

דפוס דיגיטלי למומחים בלבד

 

אם כן, דפוס דיגיטלי מקצר תהליכים רבים ואף חוסך בעלויות, אמנם כדי ליהנות מאיכויותיו יש צורך בצוות מיומן שיודע להשתמש נכון בטכנולוגיה זו. כמו כן, חשוב שבית הדפוס יעשה שימוש בציוד האיכותי והמתקדם ביותר כגון מדפסות וחומרי גלם שונים. דפוס דיגיטלי 'מדלג' על פעולות מסוימות והתוצאות המופקות על ידו נאמנות למקור, אולם על מנת להפיק מטכנולוגיה זו את המקסימום יש צורך בידע רב ובניסיון.

כיצד דפוס דיגיטלי חוסך בזמן?

 

דפוס דיגיטלי נותן תוצאות דפוס מדויקות ונאמנות למקור ואף, מייעל את זמנכם. קיימות פעולות נלוות נוספות אותן טכנולוגיה זו יכולה לעשות ולהקל עליכם עוד יותר כגון: הידוק של דפים, כריכה אוטומטית, הבלטת צבעים, גימיקים ועוד.

אילו שירותים ניתנים בדפוס דיגיטלי?

 

באמצעות דפוס דיגיטלי אפשר לבצע את כל סוגי השירותים בניהם הדפסת שמשוניות, סריקת מסמכים, הדפסת מדבקות, כריכות, הדפסה על קנבס, הדפסה על קאפה, הדפסת ספר, הדפסת שילוט ועוד… והכול תוך שימוש בדפוס דיגיטלי.

היתרון הכי גדול של דפוס דיגיטלי

 

לאור העובדה שבשימוש בדפוס דיגיטלי אין צורך בשלבים מקדימים לדפוס, ניתן לבצע עבודות דפוס באופן מיידי. במידה והלקוח מגיע עם הרעיון בקובץ כשהוא מעוצב ניתן לבצע את העבודה תוך מספר דקות עד מספר שעות. על כן, אם אתם צריכים עבודות דפוס שיבוצעו לאלתר – דפוס דיגיטלי הוא הבחירה המושלמת עבורכם.

 

 התקשרו עכשיו